27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

День Києва з вихованцями Центру допомоги дітям «Місто щасливих дітей» PDF

27 травня 2017 року – в день святкування Дня Києва та напередодні Міжнародного дня захисту дітей, в міському парку Відрадний, що розташований у Солом'янському районі міста Києва, курсанти 2-го курсу Інституту (начальник курсу лейтенант Шпеник Ю.Ю.) на чолі із начальником Інституту полковником Пучковим Олександром Олександровичем провели чудовий день разом із вихованцями Центру допомоги дітям «Місто щасливих дітей».

Діти мали можливість погратись на дитячих ігрових майданчиках, взяти участь у розвагах та конкурсах, а також поспілкуватися із офіцерами і курсантами Інституту. Всі були в захваті від спілкування: і діти, і курсанти та офіцери. Дякуємо всім за чудово проведений час, а діткам – за гарний настрій та завзяття!

Неділя, 28 травня 2017