27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Представники Інституту взяли активну участь в ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах». PDF

25 травня 2017 року у місті Буча, Київської області під егідою Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України розпочалася робота ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції «БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ В ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ».

Відомі науковці та  фахівці у галузі захисту інформації, як з України, так і з інших держав, зустрілися на даному заході для обміну досвідом та участі у наукових дискусіях.

Відкрив конференцію і очолив пленарне засідання перший заступник Голови Державної служби спеціальногозв’язку та захисту інформації України Чаузов Олександр Миколайович.

В роботі конференції прийняли участь науковці Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи, доктором технічних наук,  професором,  заслуженим діячем науки і техніки України Новіковим Олексієм Миколайовичем.

Від ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського у заході  активну участь взяли начальник Інституту, кандидат філософських наук, професор Пучков Олександр Олександрович, завідувачі спеціальних кафедр, й інші науково-педагогічні працівники та курсанти Інституту.

.

Четвер, 25 травня 2017