В Інституті відбулась Cтудентська науково-практична конференція “Актуальні питання забезпечення безпеки інформації” PDF

17-18 травня 2017 року в Інституті відбулась курсантська (студентська) науково-практична конференція “Актуальні питання забезпечення безпеки інформації”. Робота конференції розпочалась пленарним засіданням і продовжувалась у 5 секціях:

“Безпека інформації”;

“Управління інформаційною безпекою”;

“Проблеми сучасних телекомунікацій та пропозиції щодо шляхів їх розв’язання”;

“Перспективні напрямки розвитку технічної експлуатації систем та засобів спеціального зв’язку”;

“Актуальні питання забезпечення кібербезпеки”.

На пленарному засіданні виступили з доповіддю провідні вчені Інституту, а також курсанти-переможці всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів наукових робіт. Не менш цікаві доповіді були представлені іншими учасниками під час роботи в секціях.

За результатами конференцій, оргкомітет визначив кращих доповідачів, які представлятимуть Інститут на ХІХ Міжнародної науково-практичної конференції “Безпека інформації у інформаційно-телекомунікаційних системах”, яка відбудеться 25 - 26 травня 2017 року за адресою: м. Буча, Київська обл., ГНЦ «Зелена Буча».

Зазначена конференція – це шлях до майбутніх фундаментальних та прикладних досліджень молоді у подальшій розбудові європейської України.

Субота, 20 травня 2017