Інститут оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача спеціальної кафедри № 2 PDF

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації  Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", який функціонує у складі Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" зі статусом навчального закладу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв’язку), оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача спеціальної кафедри № 2. Особи, які претендують на заміщення зазначеної вакантної посади, повинні мати науковий ступінь, вчене звання, пройти поглиблене вивчення та відповідати відомчим вимогам щодо військовослужбовців Держспецзв’язку.

З переліком необхідних документів, які подаються на конкурс та кваліфікаційними вимогами, можна ознайомитись у відділі кадрової роботи Інституту, тел. 204-84-01.

Телефон чергового Інституту 204-91-51.

Термін подання документів – до 21 червня 2017 року.

Адреса Інституту: вул. Верхньоключова, 4, м. Київ, 03056.

Університет житлом не забезпечує.

Вівторок, 16 травня 2017