Профорієнтаційна робота в м. Золотоноша Черкаської області PDF

У рамках профорієнтаційного масового заходу «Випускник 2017», організованого спеціалістами  центру зайнятості міста Золотоноша Черкаської області, представник Інституту  зустрівся з випускниками 7 середніх загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Він ознайомив учнів із переліком спеціальностей та спеціалізацій, за якими можна здобути вищу освіту в Інституті, обгрунтував переваги навчання та перспективи кар’єрного зростання після здобуття вищої технічної освіти.

Зазначені зустрічі сприяли формуванню усвідомленого підходу випускників до вибору професії та відповідальності за своє майбутнє.

Захід відбувся за сприяння керівництва Золотоніського МРЦЗ і директорів шкіл.

Особливу подяку за активну громадянську позицію та ефективну організацію зустрічей висловлюємо подяку фахівцеві з профорієнтаційної роботи   Котишевій Наталії Григорівні.

Вівторок, 16 травня 2017