Представники Інституту взяли участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ», що проходила в м. Львів PDF

11-12 травня 2017 року представники Інституту взяли участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Перспективи розвитку озброєння та військової техніки Сухопутних військ».

Наукові та науково-педагогічні працівники Інституту представили результати наукових досліджень із зазначеного питання, обмінялися досвідом наукової і науково-технічної діяльності, взяли участь у обговоренні актуальних проблеми розвитку систем управління військами, перспектив розвитку озброєння та військової техніки спеціальних військ тощо.

У рамках конференції була проведена презентація досягнень у галузі озброєння та військової техніки з виставкою сучасних її зразків.

Конференція відбулася на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів).

Понеділок, 15 травня 2017