Інститут зайняв призове місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді в галузі "Інформаційна безпека" PDF

Команда Інституту взяла участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі "Інформаційна безпека", що проходив 25-28 квітня 2017 року в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна.

На олімпіаді були представлені команди 11 провідних вищих навчальних закладів України, які готують фахівців у вказаній галузі.

Завдання складались із 15 задач із таких дисциплін:

-         криптографічний захист інформації (4 задачі);

-         технічний захист інформації (4 задачі);

-         безпека в інформаційно-комунікаційних системах (4 задачі);

-         управління інформаційною безпекою (3 задачі).

У командному заліку за сумою балів з усіх дисциплін команда Інституту зайняла ІІІ місце. Крім того, курсант Інституту зайняв ІІІ місце з дисципліни "Управління інформаційною безпекою" в індивідуальному заліку.

Керівництво Інституту вітає призерів олімпіади та тренера – старшого викладача спеціальної кафедри № 1 Сторчака Антона Сергійовича!

Неділя, 14 травня 2017