Інститут прийняв участь в толоці в парку "Відрадний" PDF

В парку "Відрадний" Солом’янського району відбулася традиційна масштабна толока. Приєдналися до заходу також офіцери і курсанти нашого Інституту, які висадили в парку понад 20 дерев миру, що символізують мир і надію на краще майбутнє.

Для учасників толоки був організований концерт українських та грузинських колективів, поруч були проведені майстер-класи з петриківського розпису, вікторини, та спортивні змагання, до яких наші курсанти та офіцери також долучились. Як відомо, у перетягуванні канату перемогу отримує команда, яка має високий рівень згуртованості, вміє спільно та злагоджено діяти, де кожен член команди розуміє один одного без зайвих слів. В підтвердження цих слів дружня команда нашого Інституту, приймаючи участь в перетягуванні канату була визнана кращою.

П'ятниця, 21 квітня 2017