Курсант Інституту переміг на конкурсі студентських наукових робіт з Інформаційних технологій PDF

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 року № 1266 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році" на базі Хмельницького національного університету відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з Інформаційних технологій.

Загалом конкурсна комісія розглянула близько сотні студентських наукових роботи, які надійшли з вищих навчальних закладів України.

13 квітня 2017 року була проведена підсумкова науково-практична конференція на якій було представлено доповіді студентів-призерів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з інформаційних технологій (секція комп’ютерні науки та інформаційні технології).

Відрадно зазначити, що серед переможців конкурсу, курсант 5 курсу Інституту, який під керівництвом доктора технічних наук, професора спеціальної  кафедри № 5 Ланде Дмитра Володимировича виконав роботу на тему "Побудова і аналіз предметної області "Кібербезпека" та посів перше місце.

Керівництво Інституту вітає переможця конкурсу та його наукового керівника і бажає їм успіхів, натхнення і нових перемог!

Вівторок, 18 квітня 2017