Інститут висловлює подяку колективу театру імені Лесі Українки PDF

Начальник Інституту полковник Пучков Олександр Олександрович від імені особового складу привітав творчий колектив Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, подякував за їхню самовіддану працю, яка є невичерпним джерелом зміцнення духовності курсантів та студентів Інституту майбутніх офіцерів Держспецзв’язку, та вручив вітальні квіти з нагоди прем’єри вистави норвезького драматурга і театрального діяча, класика західноєвропейського театру 19 століття – Г. Ібсена «Ворог народу».

Полковник Пучков О.О. висловив подяку директору театру Резніковичу Михайлу Юрійовичу за роки співпраці з Інститутом, завдяки якій курсанти та студенти мають можливість безкоштовно відвідувати чудові вистави, бачити взірець інтелігентності, таланту і наполегливої праці.

Середа, 12 квітня 2017