Інститут активно продовжує проводити профорієнтаційні зустрічі PDF

У першій декаді квітня представники Інституту провели профорієнтаційні зустрічі з питань вступної кампанії 2017 року у різних регіонах України.

У Харківській області: із випускниками Ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» м. Есхар, кадетами Харківської державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус», учнями загальноосвітніх середніх навчальних закладів у містах Чугуїв та Люботин.

У Одеській області: із вихованцями Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

У Київській області: відвідали «Ярмарки професій та вакансій» у місті  Васильків, селищах Володарка і Ставище.

Будь-яку інформацію з питань вступу на навчання до ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського можна отримати за електронними адресами: vstup@iszzi.kpi.ua, vk_iszzi@ukr.net та за телефоном  0936099819.

Понеділок, 10 квітня 2017