Курсанти Інституту відзначили Всесвітній день здоров’я PDF

07 квітня 2017 року – у Всесвітній день здоров’я, курсанти Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України  «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» виконали ранкову фізичну зарядку на Площі знань КПІ ім. Ігоря Сікорського, під керівництвом Тимофія Нагорного – Президента «Фонду волонтерів України».

Збереження і зміцнення здоров'я, фізичний розвиток військовослужбовців – важлива і невід'ємна складова їх підготовки до виконання військового обов'язку. Щоденне виконання фізичних вправ на відкритому повітрі є одним із основних способів загартування військовослужбовців, яке проводиться з метою підвищення стійкості їх організму до змін фізичних факторів довкілля, до умов, пов'язаних з особливостями військової служби і виконанням бойових завдань.

Всесвітній день здоров’я, що відзначається щорічно 7-го квітня, спрямований на залучення широкої громадської уваги до проблем і питань здоров’я та його збереження. В цей день саме час нагадати усім про цінність свого здоров’я, необхідність повсякденної турботи про його збереження та зміцнення.

Вітаємо усіх з Всесвітнім днем здоров'я. Бажаємо завжди бути усміхненими, життєрадісними і щасливими. Бережіть своє здоров’я.

Субота, 08 квітня 2017