24 березня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ" . Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Проведені профорієнтаційні зустрічі у містах Бориспіль та Боярка PDF

Офіцери та курсанти Інституту провели профорієнтаційні зустрічі з випускниками середніх загальноосвітніх навчальних закладів у містах Бориспіль та Боярка Київської області.

Під час зазначених заходів учням було надано вичерпну інформацію про умови вступу для здобуття вищої освіти в Інституті, особливості освітнього процесу, умови проходження практики, порядок подальшого працевлаштування тощо.

Додаткову інформацію з питань вступної кампанії 2017 року можна отримати за електронними адресами: vstup@iszzi.kpi.ua, vk_iszzi@ukr.net та за тел.  0936099819.

Четвер, 06 квітня 2017