Курсанти пройшли тестування з англійської мови PDF

16 березня 2017 року 20 курсантів 4 курсу Інституту під керівництвом старшого викладача кафедри англійської мови технічного спрямування № 2 Жицької С.А. пройшли тестування з англійської мови на отримання сертифікату СМР2 з англійської мови за стандартами НАТО STANAG 6001. Володіння англійською мовою випускниками вищих військових навчальних закладів на рівні СМР2 зумовлено необхідністю забезпечення взаємосумісності роботи всіх структур сектору безпеки і оборони України та впровадження стандартів НАТО у всі сфери життєдіяльності та служби.

Також, згідно з Концепцією мовної підготовки військовослужбовців у закладах сектору безпеки і оборони, найкраще підготовлені курсанти будуть мати можливість захищати бакалаврську кваліфікаційну роботу англійською мовою.

Отримання сертифікату сприятиме успішному працевлаштуванню випускників, їх подальшому навчанню, участі у міжнародних навчаннях та науковій діяльності, оскільки даний сертифікат визнаний у більш ніж 50 країнах світу.

Неділя, 19 березня 2017