В Інституті проведено курси підвищення кваліфікації фахівців PDF

У березні поточного року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” у системі післядипломної освіти організовано та проведено курси підвищення кваліфікації фахівців.

У період з 06 по 17 березня 2017 року Інститутом організовано та проведено курси підвищення кваліфікації фахівців за програмою “Організація та забезпечення технічного захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності та в інформаційно-телекомунікаційних системах” у межах галузі знань 12 Інформаційні технології.

До занять були залучені фахівці Держспецзв'язку, ДержНДІ Спецзв'язку, військової частини 3078 Національної гвардії України, ТОВ «Українські системи безпеки – К», ТОВ «Спеценергокомплекс», ПАТ «Мотор січ»,  наукові співробітники та працівники ІСЗЗІ КПІ ім. Ігоря Сікорського, фізичні особи.

За результатами навчання слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Все більше спеціалістів усвідомлюють необхідність отримання додаткових знань та навичок для розширення своїх фахових можливостей, підвищення рівня майстерності та кар'єрного зростання.

Інститут надає професійні освітні послуги за програмами  підвищення кваліфікації, які орієнтовані на удосконалення знань та здобуття практичних навичок.

Усі бажаючі навчатися на курсах підвищення кваліфікації за програмами післядипломної освіти у галузі технічного та криптографічного захисту інформації, набути нові фахові знання та підвищити свою майстерність можуть надавати заявки на адресу Інституту.

Строки початку занять будуть визначені відповідними договорами на надання освітніх послуг та по мірі комплектування навчальної групи (не менше 7 осіб).

Вартість навчання одного слухача від одного замовника 2900 грн.

Навчання проводяться за адресою:

03056, м. Київ, вул. Верхньоключова, 4

Контактний  тел.  (044) 204-93-50