Вітаємо Хахлюка Олексія Анатолійовича із 45-річчям! PDF

15 березня 2017 року, керівництво Інституту:  виконуючий обов’язки начальника Інституту полковник Пучков О.О., заступник начальника Інституту полковник Сокирка Ю.В.  та заступник начальника інституту (з навчальної та наукової роботи) підполковник Конюшок С.М. привітали з Днем народження колишнього випускника, а на цей час, голову компанії "НОКИА – Україна", генерального директора дочірнього підприємства "Алкатель-Лусент Україна" Хахлюка О.А.

Від особового складу Інституту щиро подякували за допомогу в зміцненні системи підготовки фахівців у сфері спеціального зв’язку та захисту інформації, за активну громадянську позицію, патріотизм, співпрацю, меценатство та побажали міцного здоров’я, благополуччя, наснаги, успіхів у діяльності та мирного неба!

Четвер, 16 березня 2017