Інститут привітав жіночий колектив з 8 березня! PDF

Міжнародний жіночий день 8 березня – це по-справжньому світле та весняне жіноче свято, свято любові і краси! В цей день весняного пробудження й оновлення вшановують жінку – дарують привітання, квіти, увагу!

06 березня усіх жінок та дівчат Інституту з цим чудовим святом теплими словами привітав тимчасово виконуючий обов’язки начальника Інституту полковник Пучков Олександр Олександрович.

Вітаючи найпрекраснішу половину людства, Олександр Олександрович побажав жінкам, щоб ця весна принесла їм радість, щастя, здоров’я, гарний настрій та багато приємних сюрпризів, а також вручив нагороди: грамоти і подяки від імені Голови Держспецзв’язку, Солом’янської РДА та від себе особисто.

До привітань приєдналися найкращі творчі колективи Інституту, подарували усім присутнім гарний святковий настрій!

Вівторок, 07 березня 2017