Головне

В Інституті відбулося урочисте шикування особового складу з нагоди Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Дня захисника України PDF

12 жовтня в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського" відбулося урочисте шикування особового складу з нагоди Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України та Дня захисника України.Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Інституту полковник Пучков Олександр Олександрович привітав особовий склад з нагоди професійного свята та з нагоди – Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пречистої Богородиці.

За зразкове виконання службових обов’язків, виявлені при цьому професіоналізм, ініціативу, наполегливість і з нагоди  Дня Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України оголошено Подяку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України 2-м працівникам, нагороджені Почесною грамотою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України 2 офіцери.

 01

 02

За високі показники у службі, вірність Військовій присязі, сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків нагороджені медаллю "Ветеран служби" 2 офіцери, а також 19 офіцерів нагороджені медалями за вислугу років.

За сумлінне та бездоганне виконання обов’язків, старанність, розумну ініціативу оголошено подяку 5-м офіцерам та нагороджено грамотою 7 працівників.

 3

 04

Також напередодні одного із найбільших та значущих державних свят — Дня захисника України, Дня Українського козацтва, дня свята Покрови Пречистої Богородиці – покровительки українських козаків, військових традицій і звитяг Українського народу, не оминули заохоченням і курсантів Інституту. За зразкове виконання військового обов'язку, старанність, розумну ініціативу 11-м курсантам – відмінникам навчання присвоїли військове звання старший солдат.

 05

 06

 07

 08

 09

П'ятниця, 14 жовтня 2016