Головне

В Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації було проведено День донора PDF

На сьогодні донорська кров є життєво необхідною, але донорів катастрофічно не вистачає, і це проблема не лише окремої людини, а всієї держави. Добре, що курсанти та студенти розуміють, як багато сучасна енергійна молода людина може зробити для стражденних, чиє життя залежить саме від донорів.

1

4 жовтня 2016 року біля 50 офіцерів і курсантів на чолі з заступником начальника Інституту полковником Сокиркою Ю.В. виявили бажання надати допомогу людям, які потребують донорської крові та її компонентів. Пунктом здавання крові стала амбулаторія Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", де з самого ранку працювали медичні працівники амбулаторії сумісно з фахівцями виїзної амбулаторії Центру крові Міністерства оборони України.

Серед курсантів були такі, які вже неодноразово здавали кров заради порятунку іншого життя, і вони стали прикладом для інших, адже не залишаються байдужими до чужих проблем та труднощів.

2

Головною мотивацією цього благодійного вчинку для військовослужбовців нашого Інституту, кожен із яких здав по 450 мл крові, було надання донорської допомоги пораненим бійцям, що захищають цілісністьі незалежність нашої Держави на сході України.

3

4