27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Інститут оголошує набір груп на курси підвищення кваліфікації PDF

Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” у 2013-2014 навчальному році оголошує набір груп на навчання у системі післядипломної освіти на курсах підвищення кваліфікації фахівців.

ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" здійснює освітню діяльність щодо підготовки та підвищення кваліфікації фахівців відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України серія АД № 073168, дата отримання – 08.01.2013, термін дії ліцензії – до 01.07.2017.

Протягом 2011, 2012 та початку 2013 років Інститутом організовано та проведено навчання на курсах підвищення кваліфікації фахівців за ліцензованими напрямами підготовки керівників та професіоналів органів спеціального зв’язку, підрозділів з питань зв’язку, інформатизації та захисту інформації органів державної влади та місцевого самоврядування, військових формувань, підприємств, закладів, установ, юридичних та фізичних осіб з питань організації, забезпечення функціонування спеціального зв’язку та контролю безпеки інформаційно-телекомунікаційних систем.
Навчання на курсах підвищення кваліфікації фахівців здійснюється за короткостроковими програмами (курсами) в обсязі 72 – 126 годин (10 – 14 днів) та передбачає надання слухачам додаткових знань, а також удосконалення знань і вмінь, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності з питань безпеки інформаційних і комунікаційних систем, згідно з Кваліфікаційним довідником професій.
Форма навчання – денна з відривом від виробництва (виконання службових обов’язків).
По закінченню навчання слухачам курсів видаються свідоцтва про підвищення кваліфікації держаного зразка.
Інститут оголошує набір на курси підвищення кваліфікації фахівців у 2013-2014 навчальному році за наступними напрямами та програмами підготовки .
За бажанням замовника програма курсу в межах обсягу навчальних годин може бути скорегована.
Строки початку занять визначаються по мірі комплектування навчальної групи (не менше 7 осіб) та підготовки відповідних договорів на надання освітніх послуг.
Вартість навчання одного слухача становить 2900 грн., групи слухачів від одного замовника (10 – 20 осіб) становить 20000 – 25000 грн.

Навчання проводяться за адресою:

01011, м. Київ-11, вул. Московська, 45/1
Контактні тел.: (044) 281-91-46