27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Зустріч керівництва Інституту з представниками КНБ Республіки Казахстан PDF

25 квітня 2013 року відбулась робоча зустріч керівництва ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" та представники КНБ Республіки Казахстан.
В ході робочої зустрічі було надано історичну довідку про Інститут, а також інформацію щодо можливостей підготовки офіцерських кадрів в Інституті для Спеціальної інформаційної служби КНБ Республіки Казахстан, розглянуті питання організації, стану навчання і військової дисципліни, умов проживання та побуту курсантів Республіки Казахстан в ІСЗЗІ НТУУ "КПІ".
Делегація КНБ Республіки Казахстан висловила вдячність за допомогу, набутий досвід та взаємну співпрацю в підготовці спеціалістів для Спеціальної інформаційної служби КНБ Республіки Казахстан.
Після запланованих програмою відвідувань, представники КНБ Республіки Казахстан висловили слова задоволення організацією навчального процесу в ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" та умовами проживання в гуртожитку курсантів Республіки Казахстан.

П'ятниця, 26 квітня 2013