27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

Зустріч керівництва Інституту з представниками Туркменістану PDF

Відповідно до Програми перебування в Києві представників компетентних організацій країн-учасниць СНД з 20 по 25 травня 2013 року з метою участі у ХVI Міжнародній науково-практичній конференції «Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах» 23 травня 2013 року в Інституті спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» було проведено зустріч керівництва Інституту з представниками Туркменістану по питанням підготовки кадрів у сфері захисту інформації.

У ході зустрічі були розглянуті питання можливості підготовки кадрів в Інституті у сфері захисту інформації для Туркменістану, надано коротку історичну довідку про ІСЗЗІ НТУУ "КПІ", а також було організовано ознайомлення з навчальною базою Інституту.
Усі проведені заходи, що передбачені програмою, пройшли в атмосфері взаємоповаги, доброзичливості та взаєморозуміння.

Субота, 01 червня 2013