Підсумки ХVІ Міжнародної науково-практичної конференції “Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах” PDF

21-24 травня 2013 року відбулась ХVІ Міжнародна науково-практична конференція “Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах”.

У рамках конференції протягом чотирьох днів активної роботи були проведені засідання, круглі столи, семінари.
Представники ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" взяли активну участь у зазначених заходах, виступили з 51 доповіддю на різних секціях та круглих столах та представили на виставці конференції широкому загалу свої науково-технічні розробки.

Вперше у роботі щорічної конференції проведено під головуванням доктора технічних наук, професора Мохора В.В. семінар “Международный стандарт кибербезопасности ISO/IEC 27032:2012 “Guilines for Cybersecurity” та круглий стіл “Стратегии кибернетической безопасности в современном мире”.

Під час роботи розглянуті питання актуальності проблем кібербезпеки у світі та Україні. Учасники круглого столу висловили зацікавленість у подальшому обговоренні цих питань та підтримана ініціатива ІСЗЗІ НТУУ "КПІ" щодо проведення у жовтні цього року міжнародної конференції “Кибербезопасность– 2013” (місто Ялта), до участі у якій доцільно запросити широке коло компетентних організацій України, діяльність яких безпосередньо пов’язана з забезпеченням національної безпеки держави.

Детальніше про результати міжнародної науково-практичної конференції "Кибербезопасность - 2013. Итоги"

Вівторок, 28 травня 2013