27 січня 2018 року запрошуємо на "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ". Початок о 10 годині. Для попередньої реєстрації заповніть форму на сайті (натисніть сюди).

ХVІ Міжнародна науково-практична конференція «БЕЗПЕКА ІНФОРМАЦІЇ В ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМАХ» PDF

Місце проведення конференції: м. Київ, санаторій «Пуща-Озерна»

Строки проведення: 21 - 24 травня 2013 року

Реєстрація учасників: 21 травня з 10.00

Відкриття конференції: 21 травня в 12.00

ПЛАН проведення ХVІ Міжнародної науково-практичної конференції
"Безпека інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах"

Перелік назв тематичних секцій, круглих столів і семінарів:
До Оргкомітету конференції входять представники:
· Кабінету Міністрів України
· Ради національної безпеки й оборони України
· Міністерства оборони України
· Національної академії наук України
· Національного технічного університету України «КПІ»
Тематика конференції

Робота конференції передбачає проведення пленарного і секційних засідань, семінарів і «круглих столів» за тематичними напрямами:

• актуальні питання криптографічного і технічного захисту інформації;
  • принципи науково-обґрунтованої системи підготовки кадрів у сфері захисту інформації;
  • актуальні питання проведення державної експертизи комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах;
  • практичні аспекти мережевої безпеки в інформаційних системах;
  • Інтернет та інформаційна безпека;
  • безпека систем бездротового зв'язку.

На пленарному засіданні передбачається заслухати виступи членів Оргкомітету, керівників міністерств, відомств, а також провідних вітчизняних і закордонних підприємств про основні досягнення і проблеми у сфері інформаційної безпеки.
Планується провести широке обговорення спектра ключових проблем, які визначають правові, наукові, технічні й економічні аспекти забезпечення захисту інформації.
Комплекс питань конференції орієнтовано на керівників і широке коло менеджерів, фахівців і науковців у сфері захисту інформації.
Мета конференції — у кращих традиціях щорічного міжнародного форуму створити сприятливі умови для обговорення принципів і вироблення рекомендацій щодо забезпечення безпеки й довіри при побудові й використанні інформаційно-телекомунікаційних систем, сприяти розширенню міжнародного співробітництва у сфері забезпечення інформаційної безпеки, обміну досвідом учених, фахівців, підприємців і представників державних органів влади.

ДЛЯ УЧАСТІ В РОБОТІ КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО:

Зареєструватися до 17.05.2013 за телефоном: 227-70-14, факс: 468-30-25, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Повідомити до 08.05.2013 про Ваш намір виступити з доповіддю (повідомленням) рекламного характеру або розмістити рекламні матеріали тощо за тел. 227-70-14.
Надіслати (повідомити за тел.: +380(044) 406-83-85, 406-86-25, 454-90-29, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) до 14.05.2013 тези доповідей і матеріалів наукових статей для розміщення їх у брошурі, випуск якої заплановано до початку конференції.

Місце проведення: у м. Київ, Пуща Водиця, 14 лінія, санаторій «Пуща-Озерна».
Реєстрація учасників 21.05.2013 з 10.00 до 12.00.

Організаційний внесок за участь у конференції однієї людини становить:

Для громадян України:

2970 грн.;

проживання в санаторії (з урахуванням проживання в 2-місному номері і триразового харчування) – 430 грн. /добу .

Для громадян СНД:

620 у.о. (в оплату входить участь у конференції, проживання в 2-місному номері і триразове харчування).
Для іноземних громадян:

800 у.о. (в оплату входить участь у конференції, проживання в 1-місному номері й триразове харчування).
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ:

• вкладення рекламних матеріалів фірми в пакет кожного учасника (не більше ніж 20 аркушів) – 1000 грн.;
  • розміщення плакатів або логотипів на стіні в актовому залі – 900 грн.;
  • проведення вечірніх презентацій фірм – за погодженим сторонами кошторисом витрат.

Додаткову інформацію про конференцію можна отримати в Держспецзв’язку
за телефонами/по факсах: (044) 281-85-07, (044) 281-86-39, (044) 451-95-18.

Чекаємо Вас на конференції.
З повагою, Оргкомітет.

Понеділок, 06 травня 2013